EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol
czwartek, Lipiec 16e-franczyza.pl - pomysł na biznes 2019 roku

Franczyza internetowa

Franczyza internetowa. Każdy, kto rozważa otworzenie własnej działalności gospodarczej domyśla się, że największy potencjał znajduje się w internecie. Jeżeli firma jest prowadzona stacjonarnie, powinna również istnieć w sieci. Dla startujących przedsiębiorców atrakcyjną ofertą jest e-franczyza. Warto zainteresować się franczyzą internetową. 

Różnice między e-franczyzą a tradycyją franczyza.

Internetowa franczyza funkcjonuje na podobnych zasadach, jak franczyza tradycyjna. W ramach umowy franczyzodawca udziela licencji na działanie pod znaną marką, dostarcza franczyzobiorcy swoje produkty, know-how i niezbędne narzędzia promocji.

Różnice są następujące:

1. Franczyzobiorca nie ponosi żadnych opłat licencyjnych
2. Franczyzodawca umożliwia franczyzobiorcy wsparcie własnej działalności marką sieciową bez konieczności rezygnacji z marki własnej
3. Współpraca polega na zyskach ze sprzedaży
4. Franczyzobiorca nie musi zakładać własnej działalności gospodarczej

Franchising internetowy to na pewno doskonały sposób prowadzenia biznesu dla osób, które boją się ryzyka otworzenia własnej działalności gospodarczej. To dobry pomysł na start – ze sprawdzonym modelem na biznes, bez wstępnych opłat.

Wpółpraca przebiega następująco:

1. Zgłoszenie chęci prowadzenia e-franczyzy
2. Zawarcie umowy
3. Otrzymanie przez e-franczyzobiorcę dostępu do bazy produktowej
4. Udostępnienie przez e-franczyzodawcę narzędzi niezbędnych do prowadzenia biznesu, wsparcia technicznego i merytorycznego
5. Wsparcie ze strony e-franczyzodawcy przez cały okres trwania umowy (szkolenia, know-how).

Otworzenie franczyzy w sieci jest bardzo proste i jak widać posiada bardzo wiele zalet. Warto zastanowić się nad taką formą prowadzenia własnego biznesu. Szczególnie jeśli jest to początek na drodze do bycia przedsiębiorcą.

Loading...
OFERTA